
BOOT PARTNER MADASTER
Nederland, Utrecht – 29 mei – Vandaag heeft ingenieursbureau BOOT een partnerovereenkomst getekend met Madaster Services en levert daarmee een bijdrage aan de ontwikkeling van Madaster. Madaster is een onafhankelijk publiek platform waardoor materialenpaspoorten worden gegenereerd met als doel wereldwijd afval te elimineren. Madaster is er voor particulieren, bedrijven en overheden en wordt ontwikkeld door Madaster Services onder toezicht van de Madaster Foundation.
Madaster fungeert als een online bibliotheek waarin materialen en gebouwen worden gedocumenteerd, net zoals verkaveling en grondbezit bij het kadaster. Vanuit Madaster kan iedereen een materialenpaspoort van zijn gebouw(en) laten maken. Een materialenpaspoort bevat veel informatie over de kwaliteit en de herkomst van de materialen en hun huidige locatie. Dit maakt hergebruik bij verbouwingen of terugwinnen van materialen eenvoudiger. Een gebouw wordt zo een gedocumenteerde ‘opslagplaats’ voor materialen.
“Dankzij samenwerkingen met relevante partijen als BOOT wordt de adoptie van materialenpaspoorten gestimuleerd. Zo kunnen gebruikers van het Madaster platform via BOOT advies ontvangen rondom renovatie, herinrichting of circulaire sloop van hun object (gebouw of infra), waardoor gebouweigenaren betere keuzes kunnen maken voor het waardebehoud van hun vastgoed en materialen. De functionaliteiten van Madaster en de expertise van BOOT worden door deze samenwerking aan elkaar gekoppeld.” Martijn Oostenrijk, directeur Madaster Services
“Bij BOOT zijn we enthousiast over de ambitie van Madaster! Sinds een jaar zijn we Kennedy van Madaster en daarmee betrokken vanaf het begin. Door nu het partnerschap aan te gaan, zetten we de volgende stap in onze samenwerking: we gaan samen aan de slag met projecten! BOOT voert heel concreet circulaire projecten uit, bijvoorbeeld voor het Rijksvastgoedbedrijf, voor gemeentes en ook voor bedrijven. We praten niet alleen over circulariteit maar zorgen er voor dat materialen hun identiteit behouden en weer opnieuw worden toegepast.” Jaco Poppe, commercieel manager BOOT
Sluit je vandaag nog aan, begin met waardebehoud
Ontdek hier meer over het gebruik van ons platformStart met Madaster en neem een partnerschap en/of abonnement
Madaster platform
Stap 1
-
Ons partnermodel biedt begeleiding, ondersteuning en training en stelt u in staat ons ecosysteem te benutten via marketing en netwerkevents.
-
Ons abonnementsmodel biedt u toegang tot ons platform.
-
Madaster geeft geregeld demo's van het platform. Schrijf u in voor de volgende demo door een mail te sturen naar info@madaster.be
Stap 2
-
Gebruiker 1
Object 1
Onboarding 1x 1,5u
Support 1 object
Update 2x/ jaar
Partner event 1x/ jaar
Marketing Basic
Event bij klant -
€ 3.500 / jaar *
-
Gebruiker 1
Object 1
Onboarding 2x 1,5u
Support Max 3 objecten
Update 2x/ jaar
Partner event 1x/ jaar
Marketing Extra
Event bij klant -
€ 5.500 / jaar *
-
Gebruiker 1
Object 1
Onboarding 2x 1,5u
Support >3 objecten
Update 2x/ jaar
Partner event 1x/ jaar
Marketing Premium
Event bij klant 1
€ 8.500 / jaar *
* Extra gebruiker: € 900, extra actief object: € 100 en gearchiveerd object: € 5 (Prijzen excl. BTW).
-
U kan niet wachten om mee te werken aan een circulaire wereld? U hebt voldoende aan de Madaster-handleiding en hebt geen verdere ondersteuning nodig? Kies hier dan voor het 'Madaster Puur' abonnement. U krijgt toegang tot het platform voor 1 gebruiker en 1 gebouw. Vanuit uw account kan u extra diensten bestellen indien nodig.
€ 1.000 / jaar *
-
Producenten kunnen hun producten toevoegen op Madaster. Als productgegevens kunnen worden gebruikt en gedeeld met alle gebruikers, is registratie gratis. Voor extra functies is een partnerschap vereist en neemt u best contact op via info@madaster.be
€ 0 / jaar *
(Bedragen zijn excl. BTW)
Neem contact met ons op

info@madaster.be
2660, Antwerp
Belgium
Of laat ons jou contacteren
Stap 3: begin met waardebehoud
Wat zit er in voor mij?
-
Vastgoedeigenaars
Circulariteit en duurzaamheid van objecten wordt steeds belangrijker.
-
Projectontwikkelaars
Circulair bouwen is prioriteit bij jouw klanten.
-
Overheid
Inzicht in materialen voor alle betrokkenen.
-
Architecten
Uw circulaire ontwerp is allesbepalend.
-
Bouwbedrijf
Bewijs dat u aan de verwachtingen van uw opdrachtgever voldoet.
-
Installateurs
Circulariteit van installaties organiseert u voor bouw én onderhoud.
-
Producenten
Met een Digitaal Product Paspoort (DPP) loopt u voorop.
-
Consultants & Managers
Onderbouw waarom circulair bouwen de toekomst is.
-
Financiële dienstverleners
Financiering die rekening houdt met milieubelasting, circulariteit en restwaarde.
-
Kwaliteits- & data service providers
Alle data over circulair bouwen, gebundeld in één platform.
-
Dienstverleners & Recyclers
Biedt opdrachtgevers de achterliggende informatie van materialen.
-
Educatie & Onderzoek
Baseer onderzoek en opleiding op de laatste ontwikkelingen in de branche.