
VAN WIJNEN PARTNER VAN MADASTER
Laren, De Groene Afslag, 14 januari 2020 – Vandaag ondertekenden Van Wijnen en Madaster een partnerovereenkomst. Na een lange tijd van samenwerking hebben beide partijen dit vastgelegd in een overeenkomt. Met deze samenwerking zet Van Wijnen de volgende stap in circulair bouwen en het financieel onderbouwen van circulariteit.
Van Wijnen realiseert als één van de grootste woningbouwers in Nederland al meer dan een eeuw woningen, scholen en woonzorgcomplexen, kantoren, winkelcentra en sport- en recreatieaccommodaties. Van Wijnen wil toekomstbestendig zijn en heeft zichzelf als doel gesteld in 2025 100% afvalvrij te zijn en ontwikkelt om die reden energiezuinig en circulair. Inzicht in de herkomst en verwerkingsmogelijkheden van materialen is essentieel voor circulair bouwen. Reden voor Van Wijnen om een partnerschap met Madaster aan te gaan.
Madaster registreert materialen en gebouwen, net zoals verkaveling en grondbezit bij het kadaster. Materialen worden traceerbaar en blijven oneindig beschikbaar. Vanuit Madaster kan iedereen een webbased materialenpaspoort van zijn gebouw(en) laten maken. Een materialenpaspoort bevat veel informatie over de kwaliteit, herkomst en locatie van materialen en geeft inzicht in de circulariteitswaarde van een gebouw.
“Circulariteit is geen doel maar een middel om ook in de toekomst wonen mogelijk te blijven maken en ons bedrijf toekomstbestendig te houden. Want, waarom rustig meedeinen op de golven van verandering als wij samen die golf kunnen zijn? Lef hebben en doen. Daar gaat het om!”, aldus Marije Kamphuijs, manager circulariteit bij Van Wijnen.
Sluit je vandaag nog aan, begin met waardebehoud
Ontdek hier meer over het gebruik van ons platformStart met Madaster en neem een partnerschap en/of abonnement
Madaster platform
Stap 1
-
Ons partnermodel biedt begeleiding, ondersteuning en training en stelt u in staat ons ecosysteem te benutten via marketing en netwerkevents.
-
Ons abonnementsmodel biedt u toegang tot ons platform.
-
Vraag een demo aan om kennis te maken met ons platform.
Stap 2
-
Gebruiker 1
Object 1
Onboarding 1x 1,5u
Support 1 object
Update 2x/ jaar
Partner event 1x/ jaar
Marketing Basic
Event bij klant -
€ 3.500 / jaar *
-
Gebruiker 1
Object 1
Onboarding 2x 1,5u
Support Max 3 objecten
Update 2x/ jaar
Partner event 1x/ jaar
Marketing Extra
Event bij klant -
€ 5.500 / jaar *
-
Gebruiker 1
Object 1
Onboarding 2x 1,5u
Support >3 objecten
Update 2x/ jaar
Partner event 1x/ jaar
Marketing Premium
Event bij klant 1
€ 8.500 / jaar *
* Extra gebruiker: € 900, extra actief object: € 100 en gearchiveerd object: € 5 (Prijzen excl. BTW).
-
U kan niet wachten om mee te werken aan een circulaire wereld? U hebt voldoende aan de Madaster-handleiding en hebt geen verdere ondersteuning nodig? Kies hier dan voor het 'Madaster Puur' abonnement. U krijgt toegang tot het platform voor 1 gebruiker en 1 gebouw. Vanuit uw account kan u extra diensten bestellen indien nodig.
€ 1.000 / jaar *
-
Producenten kunnen hun producten toevoegen op Madaster. Als productgegevens kunnen worden gebruikt en gedeeld met alle gebruikers, is registratie gratis. Voor extra functies is een partnerschap vereist en neemt u best contact op via info@madaster.be
€ 0 / jaar *
(Bedragen zijn excl. BTW)
Neem contact met ons op

info@madaster.be
2660, Antwerp
Belgium
Of laat ons jou contacteren
Stap 3: begin met waardebehoud
Wat zit er in voor mij?
-
Vastgoedeigenaars
Circulariteit en duurzaamheid van objecten wordt steeds belangrijker.
-
Projectontwikkelaars
Circulair bouwen is prioriteit bij jouw klanten.
-
Overheid
Inzicht in materialen voor alle betrokkenen.
-
Architecten
Uw circulaire ontwerp is allesbepalend.
-
Bouwbedrijf
Bewijs dat u aan de verwachtingen van uw opdrachtgever voldoet.
-
Installateurs
Circulariteit van installaties organiseert u voor bouw én onderhoud.
-
Producenten
Met een Digitaal Product Paspoort (DPP) loopt u voorop.
-
Consultants & Managers
Onderbouw waarom circulair bouwen de toekomst is.
-
Financiële dienstverleners
Financiering die rekening houdt met milieubelasting, circulariteit en restwaarde.
-
Kwaliteits- & data service providers
Alle data over circulair bouwen, gebundeld in één platform.
-
Dienstverleners & Recyclers
Biedt opdrachtgevers de achterliggende informatie van materialen.
-
Educatie & Onderzoek
Baseer onderzoek en opleiding op de laatste ontwikkelingen in de branche.