Kick off Madaster Duitsland
Op 4 maart volgden meer dan 115 mensen de Kick-off van Madaster Duitsland. De livestream bood de deelnemers een gevarieerd programma. Patrick Bergmann (Managing Director Madaster Duitsland) verwelkomde alle deelnemers waarna Thomas Rau (medeoprichter Madaster) dieper inging op de functie van gebouwen als materiaaldepots. Vervolgens stelden de eerste Kennedy’s zich voor: Drees & Sommer, Interboden, Edge Deutschland, ASSIDUUS Development, Commerz Real, Kondor Wessels, Arup en Buwog/Vonovia. Hierna motiveerde Kasper Guldager Jensen (mede-oprichter Home.Earth, gasthoogleraar aan de TUM en voorzitter van de European Standards for Circular Construction) met de Circulaire Economie-impuls iedereen om circulaire processen aan te jagen. Vervolgens gaf Pablo van den Bosch (medeoprichter Madaster) een presentatie over de internationale strategie van Madaster. Het volledige programma is hier terug te zien (Duits en Engelstalig).
De komende maanden gaat Madaster Duitsland in gesprek met banken, architecten, ontwikkelaars, bouwbedrijven en asset managers. Het doel is om het Kennedy netwerk uit te breiden tot 33 bedrijven die samen de ruggegraat vormen in de transitie naar een circulaire bouweconomie in Duitsland.
Sluit je vandaag nog aan, begin met waardebehoud
Ontdek hier meer over het gebruik van ons platformStart met Madaster en neem een partnerschap en/of abonnement
Madaster platform
Stap 1
-
Partnerschap
Ons partnermodel biedt begeleiding, ondersteuning en training en stelt u in staat ons ecosysteem te benutten via marketing en netwerkevents.
-
Abonnement
Ons abonnementsmodel biedt u toegang tot ons platform.
-
Demo
Madaster geeft geregeld demo’s van het platform. Schrijf u in voor de volgende demo door een mail te sturen naar info@madaster.be
Stap 2
-
Basic
Gebruiker 1
Object 1
Onboarding 1x 1,5u
Support 1 object
Update 2x/ jaar
Partner event 1x/ jaar
Marketing Basic
Event bij klant –
€ 3.500 / jaar *
-
Extra
Gebruiker 1
Object 1
Onboarding 2x 1,5u
Support Max 3 objecten
Update 2x/ jaar
Partner event 1x/ jaar
Marketing Extra
Event bij klant –
€ 5.500 / jaar *
-
Premium
Gebruiker 1
Object 1
Onboarding 2x 1,5u
Support >3 objecten
Update 2x/ jaar
Partner event 1x/ jaar
Marketing Premium
Event bij klant 1
€ 8.500 / jaar *
-
PURE
U kan niet wachten om mee te werken aan een circulaire wereld? U hebt voldoende aan de Madaster-handleiding en hebt geen verdere ondersteuning nodig? Kies hier dan voor het ‘Madaster Puur’ abonnement. U krijgt toegang tot het platform voor 1 gebruiker en 1 gebouw. Vanuit uw account kan u extra diensten bestellen indien nodig.€ 1.000 / jaar *
-
Producenten
Producenten kunnen hun producten toevoegen op Madaster. Als productgegevens kunnen worden gebruikt en gedeeld met alle gebruikers, is registratie gratis. Voor extra functies is een partnerschap vereist en neemt u best contact op via info@madaster.be€ 0 / jaar *
Neem contact met ons op

info@madaster.be
Commandant Van Laethemstraat 40 bus 001
2660, Antwerp
Belgium